FAQ

Tak, jest taka możliwość. Natomiast koszt ten będzie wahał się w zależności od poziomu zaawansowania wiedzy, ilości osób czy też ustalonego czasu trwania zajęć.
Nie zawsze, lecz uczeń ma większą gwarancje, gdy ustalony jest pasujący dla obu stron termin zarezerwowany zawsze dla ucznia. Popieram to, aby korepetycje były przeprowadzane o stałych porach, ponieważ systematyczność odgrywa dużą rolę zwłaszcza w przedmiotach ścisłych. Mózg przyzwyczaja się wtedy do tej formy i uznaje, że powtarzane informacje są istotne, by je przechowywać w różnych „szufladkach”.
Jest to uznane bez żadnej konsekwencji jeśli ma to miejsce raz na około kilka miesięcy, chodź przypadki są rozpatrywane indywidualnie.
System dobierany jest indywidualny, więc uzależniony jest od wielu czynników. Jeśli uczeń otrzymał takową opinię psychologiczno-pedagogiczną to uzależnionym czynnikiem może być np. trudność w zrozumieniu zadań otwartych w szczególności opartych na dowodzeniu w zakresie działań matematycznych.
Preferuje połączenie za pomocą Skype’a, chodź też jestem otwarta na inne sposoby, aby wygodnie można było ją obsługiwać. Natomiast tablica online otwierana jest za pomocą strony ziteboard.com, w której to potrzebna jest uprzednia rejestracja, aby obie strony mogły ją swobodnie edytować lub pisać na tablicy.
Tak, jest taka możliwość tylko na terenie miasta Poznań. Z reguły jest to dość rzadka sytuacja, gdyż korepetycje preferowane są głównie w formie zdalnej.
Shopping Cart