Zadania z chemii w zakresie podstawowym – kwasy (zadania 1-6/s.58 z podręcznika chemia nowej ery 8)

4,99 

A co jeśli spróbowałbyś podejść do nauki podstaw chemii w inny sposób niż do tej pory? Z tą myślą tworzę materiały wspomagające przyswojenie i zrozumienie interesującego Cię zadania, którego rozdrabniam najbardziej jak się da. Przy okazji przypomnisz sobie definicje warte odświeżenia. Przejrzysty, ciekawy i kolorowy sposób przedstawienia zadań pozwoli spojrzeć na dane zagadnienia pod innym kątem. Moim celem jest, by wprowadzić Cię w zastanowienie i kreatywną, a zarazem szerszą perspektywę świata chemii. Jest to moje nowatorskie podejście opierające się w szczególności na doświadczeniu pracy z uczniami i technikach szybkiego zapamiętywania. Życzę miłej przygody 😉

Mogę stworzyć spersonalizowane nagranie, w którym wykonuje jedno zadanie. Na poziomie podstawowym z chemii i matematyki w wysokości 15 zł oraz na poziomie rozszerzonym z chemii w wysokości minimum 20 zł.

Produkt zawiera wszystkie dodatkowe koszty w tym podatki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zadania z chemii w zakresie podstawowym – kwasy (zadania 1-6/s.58 z podręcznika chemia nowej ery 8)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
materiały edukacyjne - pdfZadania z chemii w zakresie podstawowym – kwasy (zadania 1-6/s.58 z podręcznika chemia nowej ery 8)
4,99