Zadanie z chemii rozszerzonej – konfiguracja elektronowa, budowa atomu (zad.1, matura maj/2022)

9,99 

A co jeśli spróbowałbyś podejść do nauki chemii na maturę w inny sposób niż do tej pory? Z tą myślą tworzę materiały wspomagające przyswojenie i zrozumienie interesującego Cię zadania maturalnego, którego rozdrabniam najbardziej jak się da. Przy okazji przypomnisz sobie definicje warte odświeżenia. Przejrzysty, ciekawy i kolorowy sposób przedstawienia zadań pozwoli spojrzeć na dane zagadnienia pod innym kątem. Moim celem jest, by wprowadzić Cię w zastanowienie i kreatywną, a zarazem szerszą perspektywę świata chemii. Jest to moje nowatorskie podejście opierające się w szczególności na doświadczeniu pracy z uczniami i technikach szybkiego zapamiętywania. Życzę miłej przygody 😉

Mogę stworzyć spersonalizowane nagranie, w którym wykonuje jedno zadanie. Na poziomie podstawowym z chemii i matematyki w wysokości 15 zł oraz na poziomie rozszerzonym z chemii w wysokości minimum 20 zł.

Produkt zawiera wszystkie dodatkowe koszty w tym podatki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zadanie z chemii rozszerzonej – konfiguracja elektronowa, budowa atomu (zad.1, matura maj/2022)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
materiały edukacyjne - pdfZadanie z chemii rozszerzonej – konfiguracja elektronowa, budowa atomu (zad.1, matura maj/2022)
9,99